Home shëndetësor BigBoy për potencë – Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

BigBoy për potencë – Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

0
BigBoy për potencë – Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar
BigBoy për potencë - Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Nëse të organizojë ëndrrat e të gjithë njerëzve në krye 3 me siguri do të merrni dëshira për të zgjeruar penis. Ekzistojnë tri metodat e zgjidhjes së problemit: kirurgjikale, ortopedike dhe konservatore. Ky i fundit është më pak traumatike dhe premtimet progres i madh.

Çfarë është BigBoy

New fermë-a shtesë fundit tronditi mediat. Ajo është projektuar për në shtëpi rritur një organ seksual i mashkullit dhe vepron si një alternativë e ligamentum, implant, injeksione në penis.

BigBoy mishëruar trendin e viteve të fundit. teknologji Farm

8 46 BigBoy për potencë  Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

marrë mjetet aktuale për aplikim të jashtëm që

vepron direkt në aplikacion. Kjo e sigurt, vaj efektive me efikasitetin klinik provuar. eliminon lokale të veprimit ndërveprime të rrezikshme me ushqim, alkool, dhe i përshtatet të gjithë.

Forma

Release dhe pamja

sintetizuara si xhel për përdorim të jashtëm. Mend transparent, qëndrueshmëri lëngshme. Nuk është një erë të lehta perime, për shkak të përbërjes natyrore. Packaging – tub me një vëllim prej 50 ml. kartona me astar në shtojcën.

Përbërja BigBoy

Formula aktuale është një kompleks natyral komplekse.

Komponentet dhe të dobishme pronat:

 • kali gështenjë ekstrakt – ka një anti-edemë fuqishëm, të veprimit venotonic. Forcon muret e enëve të gjakut, përmirëson limfatike, qarkullimin. Përmirëson elasticitetin dhe forcën e enëve të gjakut, tonin e mureve deje, valvola. Efekti në formimin e rrjetit kapilar të ri;
 • arginine – Rrit rrjedhjen e gjakut në organet gjenitale, shëron gjëndër prostatës, rrit prodhimin e lëngun seminal. Krijon kushtet për të qëndrueshme, mbledhje të qëndrueshme. Dilates arterioles, stimulon sintezën e hormoneve të rritjes. Kontribuon në rritjen e shpejtë e vëllimit të indeve shpella;
 • laktik acid – nje komponent ndihmëse, exfoliating corneum shtrese dhe promovon depërtimin e thellë të substancave aktive;
 • vajra esenciale të kanellë, xhenxhefil puna për të rritur plasticitet e indeve, të rrisë aftësinë natyrore të shtrihet, duke përfshirë strukturat e thella të penisit, Albuginea membranë, organet bira-bira;
 • ekstrakt e piper i kuq – warms, siguron një rrjedhë të plotë

  të gjakut;

 • Edelweiss bimore qelizat burimore shkakton prodhimin natyror të matricë ndërqelizor, duke promovuar ndarjen e qelizave. Kështu, rritja e të gjithë indet e penisit, duke rritur nënbarkëz, gjatësinë

synergistic komplekse -. Ligamentum alternative dhe metoda të tjera invazive të penis zgjerimit.

Si e bën atë të ndikojë organin mashkullor

formula Active zhytur me shpejtësi nëpër shtresa e jashtme e lëkurës dhe është e vlefshme në të gjitha strukturat e organ seksual i mashkullit. Me anë të trupit shpella fillon të qarkullojë shuma maksimale e gjakut. Dëmtimit të dhëmbëve të marrë një shumë të ushqyesve, vitamina, bioactivation. Kjo provokon formimin e capillaries të reja, rritjes intensive të dëmtimit të dhëmbëve, të butë, pa dhimbje që shtrihen

7 48 BigBoy për potencë  Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

e lëkurë, Tunica.

pas aplikoni ndjeva një ndjesi shpimi gjilpërash lehtë që tregon depërtimin e shpejtë të vaj dhe fillimin e ndryshimeve pozitive. komponentët natyrore të japë një efekt grumbullues, kështu progresin gjatë kursit. Së pari fiton vizuale dukshme në 2 javë të përdorimit.

>>>>  OmniPotent çaj për potencë - Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

efektet terapeutike:

 1. zgjerim lokale të enëve të gjakut.
 2. Aktivizimi i penile rrjedhjen e gjakut.
 3. përmirësojë funksionin e organeve shpella.
 4. Tendosja e epiteliale, muskujve, indeve lidhës

Asetet e BigBoy -. Performancës. Laboratorike dhe studimet klinike kanë treguar se ajo fillon duke punuar në 45% të meshkujve brenda 5 minutave, të tjerët 10 minuta. Ajo mund të përdoret para marrëdhënieve seksuale për të rritur erection.to përmbajtjen ↑

Udhëzime për përdorim xhel BigBoy

Produkti është projektuar për burrat 18 vjeç e lart, të pakënaqur subjektivisht me madhësinë e organ seksual i mashkullit tuaj. Përveç kësaj duke luftuar me fjetur potencë, duke u kthyer mbledhje, epsh, dhe prodhimit të shëndetshëm e spermës.

Për

strong> përdoruesi ka të paktën 3 opsione e përdorimit:

 • aplikuar në lëkurën e organ seksual i mashkullit në marrëdhënie;
 • BigBoy + masazh;
 • BigBoy + jelq.

Të gjitha operacionet janë të paraprirë nga procedura higjenike. Para se si të përdorin një krem, anëtari duhet të lahen dhe peshqir të thata. Em> tek përmbajtja ↑

Si të aplikoni para se të seksit

Tool sukses punon si një lubrifikant. Ajo është me bazë uji, pra, në mënyrë të sigurtë të përdoret me kondom, mos thyer strukturën e kontraceptivëve.

Si të aplikoni për marrëdhënie:

 • shtrydh një rënie në pëllëmbë tuaj;
 • masazh të butë në një të relaksuar penisit, duke përfshirë kokë;
 • të zhytur. Fillimi për foreplay dhe në qoftë se ju keni një mbledhje para seksit, veshin një prezervativ.

Si të përdorni si një masazh xhel

Veprimi Manuali jep një dinamikë të fuqishme të rritjes. Për të provokuar një depërtim të plotë të formës xhel, pas aplikimit, të mbuluar penis me mbyllur plastike për 10-15 minuta.

6 35 BigBoy për potencë  Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

Metoda Massage aplikimi

 • marrë për të vendosur, të ngrohtë deri duart tuaja;
 • përhapur pika nga rrënja e organ seksual i mashkullit në kokë;
 • fuçi mirë pure, lehtësisht të shtypur gishtat e tij në lëkurë. Index – fund, i madh në krye. Rrotullohen organ seksual i mashkullit në mes pëllëmbë të ngrohta për absorbimin e plotë të krem. Masazh për 5-7 minuta;
 • thjesht shtrydh kokën penis, ajo është e dobishme për të shtrihet strukturat shtrënguar, rritje më të suksesshme;
 • klasa praktikë çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Kursi është 1-3 muaj.

hacks

Life për efekt më të mirë

rritja maksimale e mundshme me teknikat progresive manual.

Kjo metodë është e dobishme për njerëzit që kanë nga natyra ulët ndjeshmëria e indeve të shtrihet dhe të dendur corneum shtrese.

Për të arritur rezultatet do të duhet durim. Ushtrimet janë kryer në ditë për një muaj për 10-15 minuta. 5/2 orar. Kështu, ne formulen aktiv lidh mekanik shtrihen nga indet e penisit.

Para se të CCT është shpenzuar ngrohja deri. Ta themi thjesht, e vënë në fuçi peshqir të nxehtë për 10 minuta. Pastaj butësisht masazh ajo masazh lëvizjet dhe të fillojnë për të ushtruar.

Si të përdorni xhel për penis zgjerimit

 • teknika është kryer ulur ose në këmbë. Për të kontrolluar cilësinë e CCT është më e lehtë para një pasqyrë;
 • bujarisht lyej fuçi me BigBoy, përhapjen dhe masazh të butë deri zhytur plotësisht;
 • sjellë organ seksual i mashkullit të ereksionit mesme (40-60%);
 • kuptoj bazën e një unazë të gishtit të madh dhe gishtit tregues;
 • vendosmërisht shtrydh rrokje në mënyrë që të ndjehen pulsation e gjakut;
 • lëvizur unazë në kokë (nuk e shtrydh). Japë për një lëvizje 3-4 S. Në të njëjtën kohë fillojnë lëvizjen me Nga ana tjetër, lirimin e parë;
 • nëse penisi është i zhvilluar mirë, ka një therje të lehtë dhe të ngrohjes;
 • jelq mund të bëhet disa herë në ditë, grupe të 5-10 minuta. Fillestar duhet të fillojë me 20 të secilit, duke sjellë gradualisht repetitions për 100-150 herë. Një arsye tjetër e dobishme për rritjen do të jenë ushtrimet Kegel.

Për të blerë krem ​​e BigBoy

The pengesë kryesore e blerjes – një përhapje të gjerë të parave të rreme. Ku mund të merrni xhel vërtetë – nuk është një pyetje boshe. Suplementi nuk është përfshirë në regjistrin shtetëror të ilaçeve, për këtë arsye, nuk janë në dispozicion në tregjet stacionare fermë. farmaci tradicionale nuk e shesin BigBoy vaj për burrat, është e pamundur për të blerë përmes këtyre mediave ose në Moskë apo në Shën Petersburg apo në qytete të tjera.

Faqja zyrtare e prodhuesit

Ky është opsioni më i përshtatshëm, të sigurt, të sigurt dhe konfidencial. Faqen zyrtare është i vetmi vend në Evropë ku ju blini vaj të vërtetë, të marrë të dini reale komente, promovime, çmime, ulje. Për të porositur një produkt, thjesht shtypni butonin “blerë” dhe të plotësoni një formular të thjeshtë elektronik. Pas kësaj ai do të shkojë në adresën e specifikuar.

Çmimi BigBoy

Burrat nuk e di se sa origjinale shpesh kthehet në komente doganore, duke blerë të rreme në një çmim të fryra. Çmimi i një tub prej 50 ml vëllimit janë të fiksuara. Në faqen zyrtare të produktit është shitur për ….. Ky mjet është në dispozicion për të gjithë njerëzit. Mundësi të tjera për koston -. një shenjë e një shtojcë të rreme

Radhit anonim ofrimit

Lehtësi kryesor i blerjes në faqen e internetit e prodhuesit dhe logjistikës faktor. anijeve të shpejtë. Brenda Shën Petersburg, Moskë duke punuar një shërbimi korrier. Në të gjitha rastet e tjera është përshpejtuar, ose një postë të thjeshtë. Të urdhërojë shtesë, plotësoni formularin në internet dhe për të konfirmuar qëllimet e thirrësi për operatorin.

Sa tuba nevojshme për rezultatin

Nëse praktikohet si një aplikim solo, ose masazh, një tub është e mjaftueshme për katër javë të aplikimit të përditshme. Gjatë kryerjes teknika manualin e dyshe të kursit të rrjedhjes, sesioni i 28-ditë, ju do të duhet 2 tubave. Kjo kohë është e mjaftueshme për të arritur rritje fillestare. Kursi i plotë zgjat 3 months.to

Shqyrtime BigBoy

Pas lirimit të parë të BigBoy në dritën e më shumë se një vit. Produkt kanë arritur të grumbullojë një sfond të rëndësishëm. Blerësit thonë se kjo nuk është një divorc. Vaj me të vërtetë rrit gjatësinë dhe nënbarkëz e penisit, sidomos në kombinim me një masazh të cilësisë ose shtrihen tabelë studimit.

Sa centimetra në fakt rritet

Rritja organ seksual i mashkullit nën efektin e këtij vaji është një profesion premtuar. Nga plotësimin e disa është befasues. Të gjitha shifrat janë konfirmuar nga rezultatet e testimit klinik në Urologjisë klinikë MSMSU. Studimi u krye në 2017-18 vjet që përfshijnë burra jetesës të moshës 20-60 vjet. Subjektet janë matur penis para dhe pas kursit.

Shembuj

Foto e rezultateve

Shumë njerëz kanë regjistruar rezultatet e arritura dhe të gatshëm për të ndarë ato në mënyrë të anonimitetit.

Si për të dalluar një origjinale nga një vepër e falsifikuar

Dummy zero efekt nuk është e pazakontë. Për të testuar këtë, BigBoy apo jo, ju duhet të kontrolloni paketimin.

Shenjat e krem ​​të vërtetë:

 • prodhuesi pajisur sistemin produkt i mbrojtjes kundër falsifikimit. Në anën e poshtme të kutisë ka kontrollin markë. Është e nevojshme për të hapur afishe dhe të kontrolloni kodin e origjinalitetit;
 • Paketat e projektimit dhe tuba plastike janë identike. Në paketën e informacionit tub Dublohet (numri grumbull, data e prodhimit, përbërjen, prodhuesi);
 • në shtojcën është manual përdoruesi;
 • produkti mbrohet nga vulë individual.

Kundërindikimet

krem ​​nuk është përdorur në qoftë se ju janë komponente tepër i ndjeshëm. Ky sulm manifestohet në formën e alergjive të ndryshme ashpërsi. Nëse një anëtar është flushed, mbuluar me një skuqje të lëkurës, itchy, ju keni nevojë për të larë pjesën dhe të aplikojnë melhemin kundër alergjive.

contraindications tjera rregulloret janë, por mjekët nuk e rekomandojmë për të aplikuar fonde lokale për të sfondit të dermato sëmundjet -venereal e penisit, të lëkurës të dëmtuara.

Pse është kaq popullor në mesin e njerëzve

Blerësit si metodë të jashtëm të aplikimit. Ndryshe nga pilula, eliminon hyrje të formulës aktiv në të mëlçisë traktin gastrointestinal. Kjo nënkupton se rritja e biznesit është e mundur, pavarësisht nga dietë dhe alkoolit konsum.

Krem siguron rrezik minimal të efekteve anësore. Duke gjykuar nga kritikat, është regjistruar vetëm disa raste të reaksioneve alergjike. Faktori kryesor i popullaritetit – rezultati aktual.

Duke përmbledhur BigBoy

Natyrisht, krijuesit kanë goditur në shenjë, duke i liruar një të dobishme të tilla për burrat produkt. BigBoy është i denjë për një vend në mjekësi kabinetit ndonjë burra s -. Gjëja kryesore për të menaxhuar për të blerë origjinalin

Previous article Кардиотонус | Karditonys nga hipertensioni – ku për të blerë të mirë, farmaci, dyqan, çmimi
Next article Testo Boost+ – negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare
Pavlina Yanovna
Блогты өзі туралы жазғандай, салауатты өмір салты мен анасы туралы жас диетолог жас блог жүргізеді. Оның қызықты блогы мен кеңістігін құруға деген құштарлығы мен шығармашылық көзқарасы әсер етуі мүмкін. Дене мен жанға үлкен әсер етеді.Кәсіби және практик көзқарасы бойынша ол оқырмандарына ұсынатын түрлі шолулардың түрлерін жан-жақты және жеңіл сипаттайды. Салауатты өмір салтын ұстанатын және бейімділігі бар, оны әлемде өзін бақытты адам етіп көрсететін, өзінің ісінде өзін толықтай орындайтын шынайы энтузиаст. Ол өз денелері мен әл-ауқатына қамқорлық жасағысы келетін адамдардан тұратын сенімді оқырмандар тобын жинай алды - ақыр соңында, адам психосоматикалық бірлік және ол қызмет ететін барлық салалар болуы керек. реттелген. Ол мұны жақсы біледі және олардың білімдері басқаларға өте қол жетімді түрде бөліскісі келеді. Ең бастысы, өмір сүру тәсілі оны қуантып, мәселелерді өз қолына алып, өзі үшін жақсы нәрсе жасай алады.